Servisné služby

Stanoptik

V očnej optike Stanoptik ponúkame nielen služby v rámci predaja vhodných okuliari a okuliarových šošoviek, ale aj servisné služby na okuliare. Zlomené okuliare letujeme, nitujeme, vymieňame nové náhradné diely - stežejky, stranice, sedielka, šrúbky a i.

Letovanie

Najúčinnejšia spájacia metóda zlomených kovových rámov pri teplote 2200 C. Je to veľmi citlivá a na presnosť náročná práca. Letovanie kovových rámov je v ponuke už len v máloktorej tradičnej optike.

Nitovanie

Pri zlomenom očku alebo flexi úchyte na plastovej stranici prichádza do úvahy nitovanie stranice. Stranica ostáva naďalej funkčná, stráca sa len funkčnosť pérovania.

Lepenie

Zlomené plastové obruby je možné zlepiť špeciálnym spôsobom a v záležnosti od miesta zlomenia. Toto riešenie je funkčné, no nie je dlhodobé.

Zatavenie stežejky

Novú stežejku (pánt medzi očnicou a stranicou) je možné pri poškodení očka alebo vylomení nanovo v plastovej obrube zataviť.

Náhradné diely

Okuliare sú dennodenne používane a dochádza k ich opotrebovaniu, najviac sa ich opotrebenie prejaví na drobných súčiastkach ako sú šrúbky, sedielka na kovových rámoch, koncovky, jednoduché typizované stranice. Všetky tieto diely je za bežných okolností možné vymeniť. Samozrejme vieme zabezpečiť aj originálne náhradné diely k novším modelom.

Napíšte nám